مطالب مرتبط:

نیمار سرمربی جدید پاری سن ژرمن را انتخاب کرد!

مالک باشگاه پاری سن ژرمن برای کسب رضایت نیمار برای ماندن در این تیم از او برای انتخاب سرمربی جدید نظر خواست!

نیمار سرمربی جدید پاری سن ژرمن را انتخاب کرد!

یمار سرمربی جدید پاری سن ژرمن را انتخاب کرد!مالک باشگاه پاری سن ژرمن برای کسب رضایت نیمار برای ماندن در این تیم از او برای انتخاب سرمربی جدید نظر خواست! ...

یاران رضایی از سال آینده برند «کاپا» می پوشند

باشگاه شارلروا بلژیک اعلام کرد که با شرکت تولید لباس «کاپا» قراردادی به مدت ۳ سال امضا کرده است.

معاون اول رییس جمهور از مناطق زلزله زده کوهساران راور بازدید کرد

در نخستین روز از سال جدید معاون اول رییس جمهور با حضور در روستای گورک از مناطق زلزله زده بخش حکوهساران راور بازدید کرد.

بازی با تونس ما را با مراکش آشنا می کند / بیرانوند: سال ۹۷ سال تیم ملی ایران است

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران می گوید سال 97 سال تیم ملی است. 

شگفتی سازهای فوتبال ایران در سال 96

سال ۹۶، سال موفقی برای برخی بازیکنان و مربیان و تیم های فوتبال ایران بود. در این میان درخشش چند تیم و بازیکن پیش بینی نشده بود.

پسرم مرد شماره یک دروازه تیم ملی خواهد شد

احمدرضا عابدزاده گفت: پسرم امیر به خوبی دارد راهم را ادامه می دهد و شک ندارم در آینده ای نزدیک به مرد شماره یک دروازه تیم ملی تبدیل خواهد شد.

پیام نوروزی باشگاه بایرن مونیخ به مناسبت نوروز

غول فوتبال آلمان نوروز را به فارسی زبان ها تبریک گفت.

سعودی ها کاسیاس را از خداحافظی منصرف کردند

سعودی ها کاسیاس را از خداحافظی منصرف کردند

به گزارش جهان نیوز، روزنامه اسپورت کاتالونیا خبر داد که ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق رئال مادرید و کنونی پورتو پیشنهادی ۵ میلیون یوروی از سوی باشگاه النصر عربستان دارد تا دو سال برای این تیم بازی کند. او در آستانه امضای قرارداد با این تیم عربستانی قرار دارد. ...

ژاوی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کند

روزنامه آس اسپانیا خبر داد که کاپیتان سابق بارسا و کنونی السد در پایان فصل از دنیای بازیگری خداحافظی می کند و کار مربیگری خود را در قطر آغاز می کند.

حسینی: ایران همواره منادی صلح و گفت وگو بوده است

سفیر کشورمان در مکزیک با بیان این که گفت وگو و احترام به فرهنگ ها و ایجاد درک درست از ارزش های انسانی مسیر مطمئن تری برای صلح و رفاه همه ملت هاست، گفت: ایران با برخورداری از تمدنی کهن و ریشه دار خود همواره منادی صلح، گفت وگو و احترام به تنوع فرهنگی بوده است. ...

تفاوت اساسی کی روش با برانکو/ همه «ربیع خواه»های سرمربی تیم ملی!

فقط برانكو نيست كه روي استفاده از برخي بازيكنان متوسط پافشاري مي كند؛ چنانكه كارلوس كي روش هم «ربيع خواه»هاي خاص خودش را دارد!

اسماعیل زاده با پنجمین نماینده ایران در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات بلغارستان

اسماعیل زاده پنجمین نماینده ایران در یک چهارم نهایی تورنمنت بلغارستان

گزارش نانو ، روابط عمومی فدراسیون بوکس رقابت در دومین روز از مسابقات بین المللی بوکس در بلغارستان آقای dan اسماعیل زاده نماینده وزن ۶۴ کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور اول و یا از هند در این مسابقات و راهی مرحله یک چهارم نهایی v نماینده ایران در این رقابت است که راهی یک چهارم نهایی.یکی از این رضایت ورق وزن 52 pm فرش کاظم زاده در وزن ۶۹ آقای شاهین موسوی در وزن ۷۵ سالار غلامي در وزن 91 کیلوگرم با تخلیه در برابر رقبای خود در مرحله یک چهارم نهایی.فرش محمد نیز در این وزن با شکست در برابر حریف خود را برای ادامه رقابت و حتی بیشتر.در ادامه رقابت ها فردا(پنج شنبه) آقای دانا اسماعیل زاده در وزن ۶۴ در برابر حریف است. آقای شاهین موسوی در وزن ۷۵ برابر مشاهده اسپانیا سالار غلامی در وزن ۹۱ کیلوگرم برابر حریفی از کشور میزبان، در مرحله یک چهارم نهایی به روی رینگ می روند. رضا سلیمان فرد در وزن ۵۲ و سجاد کاظم زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم نیز روز جمعه در مرحله یک چهارم .نهایی به مصاف حریفانشان می روند ایمان رمضانپور نیز در وزن ۹۱+ کیلوگرم نیز روز جمعه کار خود را در این رقابت ها آغاز خواهد کرد.تیم ملی بوگس بزرگسالان ایران با سرمربیگری اکبر احدی و با ۷ .ملی پوش عازم این رقابت ها شده است.